HAKKIMIZDA

Tarihçemiz

Maxipaş,kurulduğu 1998 yılında hacivat şubesi ile perakende sektörüne adım attığı  günden bu yana yaptığı yatırımlarla, tamamen yerli sermaye ile istikrarlı bir şekilde büyümesini sürdürmektedir. Bugün bölgenin Bursa ilinde 4 Şubesi ile yaklaşık 3.000 m² lik mağaza büyüklüğüne sahiptir. Mağazalarında 6.000 farklı ürün çeşidini tüketicilerine sunmaktadır. Maxipaş yüksek standartlı hizmet, kalite anlayışı ile yatırımlarına devam etmektedir. lider yerel  zincir olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir. Kurulduğu günden bugüne; kaliteli, güvenli ve uygun fiyat  anlayışını ilke edinen Maxipaş Alışveriş Merkezleri, öncelikle yerel tedarikçilerle ve ulusal firmalarla işbirliği içerisine girmiştir.

0
Bursa Genelinde Şubelerimiz
0
Büyüklüğe Sahip Mağazalarımız
0
+
Ürün Yelpazesi
null

VİZYONUMUZ

Hijyenik koşullarda gıda güvenliğine uygun satış alanları oluşturabilmek ve çevresine duyarlı, bulunduğu bölge ve şehrin ekonomisine artı bir katma değer yaratabilen bir marka olmaktır.Türkiye gerçekleri içerisinde, Türk insanına yakışır Mağaza koşulları belirlemeye çalışan MAXİPAŞ’da İnsana saygı, Sevgi ilk planda gelmektedir.

null

MİSYONUMUZ

Müşterilerine en kaliteli ürünleri en ucuza sunabilmek Maxipaş’ın başlıca misyonudur. Çalışan tüm personellerin müşterilerimize güler yüzleri ile karşılamak ve alışverişlerini mutlu ve keyifli bir şekilde yaptırmayı amaçlamaktadır.

KALİTE ANLAYIŞIMIZ

15 Yıldır Devam Eden Hizmet Aşkı

Maxipaş’ın’ rakiplerinden ayıran en önemli özellik sunduğu güven, güler yüz, kalite, uygun fiyat ve her müşterinin patronumuz olduğu anlayışıdır.

Kalite Sertifikalarımız

Maxipaş 15. yıl hizmet aşkıyla hizmet verirken kalite ve hizmet standartlarını güvence altına almak için başlattığı ISO 9001,2000 VE HACCP belgelendirme çalışmaları devam etmektedir.

Müşteri Odaklı Hizmet

Bu anlayışla bize güvenen, güven veren, istikrarımıza eşlik eden, başarılarımıza katkı üreten müşterilerimiz, iş arkadaşlarımız, müşteri olduklarımız, bölgemiz, ülkemiz, devletimiz, milletimiz ve çevremizde binlerce dost,

Kaliteli ve Güvenli Alışveriş

Müşteri ve iş arkadaşlarımızla daha büyük hedefler için el ele gönül gönüle yolumuza devam edeceğimizi taahhüt etmekteyiz.